Rowerowa Wataha – Wycieczka Rowerowa z Laworta SKI

🚴🏞️🌭 Wycieczka rowerowa z przewodnikiem – 5 sierpnia, godz. 11:00 🌭🚴🏞️ ROWEROWA WATAHA!
Zapraszamy wszystkich entuzjastów aktywnego spędzania czasu na wyjątkową wycieczkę rowerową z przewodnikiem! Przygotowaliśmy dla Was niezapomniane atrakcje i piękną trasę, która umożliwi Wam odkrycie uroków naszego malowniczego regionu.
🗓️ Data: 5 sierpnia
🕙 Start: godz. 11:00
💵 Koszt: 80 zł od osoby*
*w cenie: przewodnik, przejazd kolejką oraz ognisko na szczycie z kiełbasą.
Jeśli jednak nie posiadasz własnego roweru, nie martw się! W tym dniu mamy dla Was specjalną ofertę!
🚴🏼 110 zł – rower elektryczny
🚴🏼 50 zł – rower MTB
(wypożyczenie na czas trwania wycieczki)
🖋️ Zapisy oraz wypożyczenie rowerów elektrycznych możliwe u naszego organizatora Michała Nowaka, który czeka na Wasze zgłoszenia pod numerami telefonu:
☎️ +48 533 340 754 lub + 48 725 166 408.
🗺️ A oto nasz plan!
Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy – jedną korzystającą z rowerów elektrycznych, a drugą z rowerów bez wspomagania. W przypadku mniejszej liczby uczestników, połączymy się w jedną grupę, abyśmy wszyscy mogli cieszyć się wspólną przygodą.
✳️ Trasa E-MTB: Deptak/Ustrzyki Dolne – źródła Strwiąża – Wielki Król – Laworta – Gromadzyń – Żuków – Wieża – Holica – Stefkowa – Ostry Dział – Stacja Narciarska Laworta SKI
✳️ Trasa MTB: Deptak/Ustrzyki Dolne – Zadwórze – Żuków – Wieża – Holica – Stefkowa – Stacja Narciarska Laworta SKI
▶️ Start odbędzie się na deptaku w Ustrzykach Dolnych przy ogródku kawiarni Olejarski Cafe, skąd ruszymy w drogę. Meta znajduje się przy Stacji Narciarskiej Laworta SKI skąd koleją linową udamy się na szczyt Kamiennej Laworty gdzie czekać będzie ognisko z kiełbaskami – idealne zakończenie naszej wyprawy!
🚲 Pamiętajcie, że możecie uczestniczyć w wycieczce zarówno na swoim własnym rowerze, jak i na wypożyczonym od nas. Wszyscy są mile widziani!
😎 Zapraszamy do wspólnego spędzenia aktywnego dnia na świeżym powietrzu w otoczeniu malowniczej przyrody. To będzie niezapomniana przygoda, której nie możecie przegapić
POBIERZ: